میخواهید حساب ایجاد کنید؟

ایجاد حساب
031-5001 ساعات کار دسترسی

فود کورت


واژه ی فودکورت که از ترکیب دو واژه Food به معنای غذا و واژه Court به معنای صحن یا محوطه تشکیل شده است و در واقع به محوطه ای جهت ارائه خدمات و انواع سرویس های غذایی اطلاق می شود.
در مجموعه اصفهان سیتی سنتر و در طبقه 2+ و 4+ دو فودکورت با بیش از 20 رستوران وجود دارد که ارائه دهنده انواع غذاهای سنتی، فست فود، سوخاری و... هستند تا دربرگیرنده تمامی سلایق مراجعین به این مجموعه باشند.
این فودکورت ها که تحت نظارت واحد بهداشت و کنترل کیفیت مجموعه فعالیت می کنند همه روزه و در تمامی ساعات فعالیت مجموعه خدمت رسان هستند.
در این دو مجموعه غذایی، میزهای رنگی و صندلی های راحتی به تعداد قابل توجهی وجود دارد؛ همچنین تهویه هوای مناسب و فاصله منطقی موجود میان میزها، همه در جهت آسایش مراجعین عزیز فراهم شده است.
وجود دستگاه های ضدعفونی کننده دست در فودکورت ها و همچنین قرارگیری سرویس های بهداشتی در کمترین فاصله ممکن نسبت به این دو مجموعه رستوران، تمامی شرایط لازم برای رفاه حال همشهریان را ایجاد کرده است.
لازم بذکر است که مراجعین عزیز می توانند پس از خرید از واحد های تجاری و تفریح در سینما و شهربازی و... روز خوب خود را با صرف غذای سالم و تازه در فودکورت های اصفهان سیتی سنتر تکمیل نمایند.


آدرس : مجموعه اصفهان سيتي سنتر – طبقه چهارم(4+) – فود کورت 1
مجموعه اصفهان سيتي سنتر – طبقه دوم(2+) – انتهای راهروی اینترنشنال فود کورت2