میخواهید حساب ایجاد کنید؟

ایجاد حساب
031-5001 ساعات کار دسترسی

پردیس کتاب اصفهان


پردیس کتاب اصفهان از مردادماه سال 1397 با این باور که آگاهی، مهم‌ترین رکن توسعه است، فعالیت خود را در مجموعه‌ اصفهان‌سیتی‌سنتر آغاز کرد. با توجه به حساسیت مؤسسان این مجموعه در شکل‌گیری تجربه‌ مثبت در مخاطبان و حفظ جایگاه ذهنی این مرکز فرهنگی، در تمام مراحل پیاده‌سازی این ایده‌ی فرهنگی (از طراحی معماری گرفته تا گزینش محصولات، چیدمان، انتخاب کارکنان و ...) با وسواس و حساسیت بسیار زیادی بر پیشرفت امور نظارت شده که نتیجه‌ی آن شکل‌گیری یکی از متمایزترین، حرفه‌ای‌ترین و تأثیرگذارترین کتاب‌فروشی‌های شهر اصفهان و کشور است.

بی‌تردید پردیس کتاب اصفهان چیزی بیشتر از یک کتاب‌فروشی صرف است و همه‌ی جزئیات در این مجموعه در تلاش هستند تا با ایجاد یک تجربه‌ی مثبت و منحصر‌به‌فرد فرهنگی در مخاطب و حفظ و پرورش این تجربه در طولانی‌مدت، اثربخشی این نهاد فرهنگی را در بستر شهر اصفهان افزایش دهند.
در واقع این پردیس تلاش دارد به نوعی پاسخ‌گوی تمام نیازهای فرهنگی همه‌ اعضای خانواده با هر رده سنی باشد. این واحد فرهنگی در فضایی بالغ بر 200متر مربع در طبقه‌ سوم مجموعه اصفهان سیتی سنتر و در هم‌جواری پردیس سینمایی واقع شده و شامل بخش‌های مختلفی از جمله کتاب بزرگسال، کتاب نوجوان، کتاب کودک، کتاب زبان اصلی، کتاب نفیس، نشریات، موسیقی، فیلم‌، تئاتر، کتاب گویا، صنایع هنری، نوشت‌افزار و بازی فکری است.


آدرس: مجموعه اصفهان سیتی سنتر – طبقه سوم (3+) – جنب پردیس سینمایی