میخواهید حساب ایجاد کنید؟

ایجاد حساب
031-5001 ساعات کار دسترسی

قوانین و مقررات - terms and conditionsشرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت اصفهان سیتی سنتر
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی اصفهان سیتی سنتر به دقت ملاحظه فرمایید

ورود کاربران به وب‏‌سایت اصفهان سیتی سنتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری اصفهان سیتی سنتر و سایر خدمات ارائه شده توسط اصفهان سیتی سنتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اصفهان سیتی سنتر است. توجه داشته باشید که ثبت پرداخت الکترونیکی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اصفهان سیتی سنتر از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اصفهان سیتی سنتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اصفهان سیتی سنتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، و هرگونه استفاده از خدمات اصفهان سیتی سنتر اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات اصفهان سیتی سنتر استفاده می‏‌کنید، پرداخت الکترونیکی (اینترنتی) خود را ثبت می‏‌کنید و یا به اصفهان سیتی سنتر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که اصفهان سیتی سنتر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد اصفهان سیتی سنتر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه اصفهان سیتی سنتر را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 3000231010 تنها شماره‌‌ ای است که اصفهان سیتی سنتر از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش رویدادها، خدمات ، اخبار و سرویس‌های ویژه اصفهان سیتی سنتر را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است اصفهان سیتی سنتر از طریق شماره 3000231010 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان اصفهان سیتی سنتر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام اصفهان سیتی سنتر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@isfahancitycenter.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
اصفهان سیتی سنتر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
اصفهان سیتی سنتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اصفهان سیتی سنتر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ههمه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات اصفهان سیتی سنتر ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط اصفهان سیتی سنتر جزئی از اموال اصفهان سیتی سنتر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار اصفهان سیتی سنتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اصفهان سیتی سنتر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اصفهان سیتی سنتر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار اصفهان سیتی سنتر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت اصفهان سیتی سنتر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای اصفهان سیتی سنتر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات اصفهان سیتی سنتر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.isfahancitycenter.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت اصفهان سیتی سنتر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.isfahancitycetner.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messengerو غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. اصفهان سیتی سنتر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

اصفهان سیتی سنتر همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی اصفهان سیتی سنتر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های اصفهان سیتی سنتر ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس و فکس
–03136550504
پاسخگویی از ساعت 8 الی 17

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:
استان اصفهان - شهر اصفهان – بزرگراه شهید وحید دستجردی – دفتر مدیریت مجموعه اصفهان سیتی سنتر

ثبت و پردازش تراکنش های مالی
- در وب سایت اصفهان سیتی سنتر هیچگونه ثبت سفارش برای فروش محصول و کالایی به صورت اینترنتی به انجام نمی شود و مطالب وب سایت صرفا در جهت اطلاع رسانی در خصوص فروشندگان و واحدهای تجاری مرکز خرید مجموعه اصفهان سیتی سنتر می باشد .

-پرداخت الکترونیکی در اصفهان سیتی سنتر صرفا جهت پرداخت الکترونیکی صورتحساب های واحد های تجاری و مسکونی اصفهان سیتی سنتر (مانند شارژ واحد) می باشد .

-روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است .

-کلیه پرداخت الکترونیکی ثبت شده در سایت اصفهان سیتی سنتر به وسیله ارسال کد ثبت از طریق پیام کوتاه و از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. اصفهان سیتی سنتر همواره در پردازش کلیه پرداخت های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی بروز مشکلی در اصفهان سیتی سنتر به وجود آید ، حتی پس از اقدام مشتری به پرداخت ، حق کنسل کردن آن پرداخت و یا استرداد وجه پرداختی برای اصفهان سیتی سنتر محفوظ است .

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- - اصفهان سیتی سنتر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف پرداخت الکترونیکی جدید، اقدام و سرویس دهی خود را متوقف کند و کلیه پرداخت الکترونیکی ثبت شده قبل از توقف پرداخت الکترونیکی ‏ ، پردازش و ارسال می‌‏شود.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج میزان بدهی شارژ واحد ، حق بلا اثر نمودن پرداخت الکترونیکی و پرداخت انجام شده توسط مشتری، برای اصفهان سیتی سنتر محفوظ است. اصفهان سیتی سنتر در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت اصفهان سیتی سنتر می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- با توجه به ثبت سیستمی پرداخت الکترونیکی ، به هیچ عنوان امکان صدور رسید مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر رسید حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت پرداخت الکترونیکی ، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که رسید حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت پرداخت الکترونیکی خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای رسید رسمی اقدام کنند.

-پرداخت شارژ از طریق سایت اصفهان سیتی سنتر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

-وجه پرداختی تنها با عنوان موجود در آیتم پرداختی(شارژ ماهانه فروشگاه ها) شناخته می شود و قابل انتقال به حساب های دیگر فروشگاه ها از قبیل کرایه و ... نیست .

-بررسی صحت آدرس سایت بانک پذیرنده به عهده مشتری می باشد.

-تاییدیه پرداخت تنها با دریافت کد رهگیری صورت خواهد گرفت.

نظرات کاربران
هدف از ایجاد بخش نظرات در اصفهان سیتی سنتر، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی فعالیت کاربری است که در سایت اطلاعات کسب کرده است . بدیهی است بخش نظرات اصفهان سیتی سنتر با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. اصفهان سیتی سنتر در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت بههیچ‌وجه به معنی تایید فنی اصفهان سیتی سنتر درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش تماس با ما

کلیه کاربران سایت اصفهان سیتی سنتر می توانند با مراجعه به بخش "تماس با ما " از طریق پر کردن فرم مربوطه و یا از طریق ایمیل و شماره تلفن های درج شده بر اساس شرایط و قواننین مندرج در بند های زیر با اصفهان ستی سنتر مکاتبه داشته باشند و نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را به اطلاع ما برسانند .

1.فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

2.برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.

3. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های سایت در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب سایت خودداری کنید.

4.نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای سایت را در کنار هم بررسی کند.

5. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

6.کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

7. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.

8.تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

9.با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

10.تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با سایت باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط را مطرح نکنید.

محتوا
اصفهان سیتی سنتر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است اصفهان سیتی سنتر تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت اصفهان سیتی سنتر هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت اصفهان سیتی سنتر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت اصفهان سیتی سنتر ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت اصفهان سیتی سنتر شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت اصفهان سیتی سنتر تعلق دارد.

نمایندگی
اصفهان سیتی سنتر در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی اصفهان سیتی سنتر اطلاع دهید.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، اصفهان سیتی سنتر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
اصفهان سیتی سنتر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.