میخواهید حساب ایجاد کنید؟

ایجاد حساب
اقدامات سیتی سنتر در رابطه با Covid-19
031-5001 ساعات کار دسترسی

افراد به اصطلاح مدافع هنر اصفهان تمام نیروی خود را صرف به انحراف کشیدن جشنواره فیلم فجر کردند.
افراد به اصطلاح مدافع هنر اصفهان تمام نیروی خود را صرف به انحراف کشیدن جشنواره فیلم فجر کردند.
97/11/18به گفته مدیر عامل شرکت پرستیژلند ایران و به نقل از روابط عمومی مجموعه اصفهان سیتی سنتر، متاسفانه امسال بسیاری از افراد که خود را نیز مدافع هنر و فرهنگ اصفهان می دانند به عمد تلاش های زیادی برای حاشیه سازی در جشنواره فیلم فجر کردند. تلاش هایی که پیش از شروع جشنواره آغاز شد و تا هم اکنون نیز ادامه دارد.

از جمله این موارد می توان به تلاش آن ها برای انتخاب اشتباه سیتی سنتر به عنوان تنها پایگاه جشنواره فیلم فجر در اصفهان اشاره داشت، چرا که معتقد بودند مردم برای رفت و آمدهای خود دچار مشکل می شوند.

شایعه هایی که همگی خود به خود و با استقبال گسترده مردم از جشنواره فجر نقض شدند، بدون آن که ما تلاشی برای این کار کرده باشیم. استقبالی که نشان می دهد استعداد فرهنگی مردم شایعات منفی در مورد این جشنواره را خنثی نمود و به شایعات افراد سودجو که به حقوق اجتماعی آنان بی اعتنا بوده اند اعتنایی ندارند. در ضمن، لازم به یادآوری است که مردم تا پاسی از شب برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود به انتظار می نشینند.

صرامی با بیان این موضوع که اگر چه اکران فیلم های جشنواره در دو روز اول با مشکل رو به رو شد ( مشکلاتی که البته ناشی از کم کاری پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر نبوده و دلیل آن نرسیدن به موقع فیلم ها از دفتر جشنواره بوده است.) گفت: خوشبختانه با تلاش های زیادی که کردیم ترتیبی داده شد که در روزهای بعدی تمامی فیلم ها به موقع و با کیفیتی عالی پخش شوند.

مدیرعامل شرکت پرستیژلند ایران ادامه داد: گذشته از آن، ما بستری را فراهم آوردیم که مردم بتوانند در هر سطحی از جامعه فیلم های مورد نظر خود را با کمترین هزینه مشاهده کنند. اطلاع دارید که قیمت هر بلیت معمولی پردیس سینمایی فوق مدرن سیتی سنتر با پارکینگ رایگان، 12 هزار تومان است و طبق پیشنهاد مشاوران ما برای جبران هزینه های اضافی خود جهت اکران های مردمی باید این قیمت را دو برابر میکردیم. موضوعی که نه تنها در دیگر شهرهای کشور بلکه در کل دنیا رایج است. اما این مجموعه حتی حاضر نشد که این مبلغ را به 15 هزار تومان که قیمت مصوب بلیت های معمولی آن است افزایش دهد. بلکه آن را 2 هزار تومان نیز کمتر از نرخ معمولی اعلام کرد.

از طرف دیگر نیز در اقدامی بی سابقه برای هنرمندان و اصحاب رسانه که متاسفانه در جامعه امروز کمترین توجه به آن ها می شود، سانس هایی اختصاصی تعریف کردیم تا بتوانند به صورت رایگان در این سانس ها حضور یابند. همچنین صبح های پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر در ایام جشنواره فیلم فجر به صورت رایگان به مدارس اختصاص یافته است که حدود 3 هزار دانش آموز توانسته اند از این امکان استفاده کنند.

موضوعی که این به اصطلاح مدافعان هنر اصفهان را بیش از پیش ناراحت کرد، تا جایی که پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر را به ساختار شکنی متهم کردند.

صرامی در پایان گفت: امیدوارم روزی بیاید که به این بلوغ برسیم که مردم و و مسئولان بتوانند دست در دست یکدیگر برای آیندگان  ما به این سطح از آگاهی برسند که پیشرفت یک شهر نیازمند همدلی و حمایت همه جانبه از یکدیگر است و با تخریب همدیگر تنها روند رو به رشد جامعه را به تاخیر می اندازیم.