میخواهید حساب ایجاد کنید؟

ایجاد حساب
031-5001 ساعات کار دسترسی

جشنواره فیلم فجر در اصفهان به مراتب بهتر از تهران برگزار می شود
جشنواره فیلم فجر در اصفهان به مراتب بهتر از تهران برگزار می شود
98/11/20

به گزارش روابط عمومی مجموعه تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری اصفهان سیتی سنتر دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، دیشب در حاشیه جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: امسال جشنواره فیلم فجر در اصفهان به مراتب بهتر از تهران برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی نژاد، با بیان این موضوع گفت: جشنواره فیلم فجر امسال پرمایه تر از سال گذشته بود و این نتیجه قدم های زیادی است که عوامل این جشنواره برداشته اند ولازم است در این راستا تقدیری ویژه از این عزیزان داشته باشیم. 

 به اعتقاد عبدالهی نژاد انتخاب چهره شهید سردار سلیمانی به عنوان تندیس جشنواره فیلم فجر یکی از موضوعات برجسته این جشنواره است. به جز آن فیلم های راه یافته به جشنواره نیز نشانه این مقاومت هستند که از جمله آن ها می توان به فیلم روز صفر اشاره داشت. 

وی همچنین به انتخاب اصفهان سیتی سنتر به عنوان کاخ جشنواره اشاره کرد و گفت: فضای سیتی سنتر برای برگزاری این جشنواره بسیار مناسب است و از آن جایی که گاهی برخی درصددند به بعضی از مکان ها برچسب های نامناسب بزنند برگزاری مراسم جشنواره فجر در این مکان راهی برای جلوگیری از این بدخواهی ها است.